Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Травень 2022 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Батьківський комітет

Засідання батьківського комітету №2 2021-2022 н.р. «Зустріч біля ялинки за чашкою теплого чаю»

Відповідно до річного плану роботи закладу дошкільної освіти №7 «Теремок» 16 грудня відбулося засідання батьківського комітету в стилі «Зустріч біля ялинки за чашкою теплого чаю».

На порядку денному розглядалися такі питання:

1.Організація харчування в закладі дошкільної освіти

(директор Ушакова М.В.)

2.Збагачення та покращення матеріально-технічної бази дошкільного закладу на 15 грудня 2021 року

(директор Ушакова М.В.)

3. Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО

(вихователь-методист Івченко І.В.)

4. Поради психолога. Підготовка до новорічних свят.

(практичний психолог Хижняк Ю.А.)

Директор закладу Ушакова М.В. познайомила батьків зі змінами в організації харчування в закладі дошкільної освіти, з Постановою Кабінету Міністрів України (від 24 березня 2021 р. № 305) «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», з розробленим сезонним чотиритижневим меню (на зимовий період), яке діятиме з 1 січня 2022 року. Звітувалася щодо збагачення та покращення матеріально-технічної бази дошкільного закладу на 15 грудня 2021 року. (всі матеріали виставлені на сайті закладу у розділі «Прозорість та інформаційна відкритість закладу).

Вихователь-методист нагадала про основну стратегічну мету державної освітньої політики в Україні на сьогодні — є забезпечення якості освіти. І відповідно з цим, одним з основних завдань та стратегічних рішень нашого закладу освіти стало створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Ірина Володимирівна познайомила присутніх з результатами комплексного самооцінювання, яке провели в закладі. Познайомила з сильними та слабкими сторонами закладу, з управлінськими рішеннями, які ухвалили на педагогічній раді №2«Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти», для покращення якості освітньої діяльності в ЗДО.

Практичний психолог Хижняк Ю.А. порекомендувала батькам які подарунки дарувати дітям, щоб вони залишилися на все життя. Пограли з усіма присутніми у святкову новорічну гру «Де логіка?». На згадку про зустріч батьки під ялинкою знайшли святкові подаруночки із побажаннями на Новий рік.

Зустріч пройшла в атмосфері взаємодовіри. Батьки відмітили позитивну роботу дошкільного закладу. По кожному питанню прийняті відповідні рішення. По закінченню засідання запросили батьків на екскурсію до музичної зали, де завдяки спонсорам поставлено нові вікна. Дякуємо батьківському комітету за результативну діяльність та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 Понеділок, 20 Грудня 2021 11:36 | Переглядів: 22

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків