Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Досягнення дiтей

“МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ" в закладі освіти №7 «Теремок»

Протягом листопада-грудня 2021 року відповідно наказу Головного управління ДСНС в Запорізькій області, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, розпорядження міського голови Дніпрорудненської міської ради було проведено "Місячник безпеки життєдіяльності" у закладах освіти міста.

3 грудня в ЗДО №7 «Теремок» пройшов відбірковий тур серед представлених робіт дітей старшого дошкільного віку. Члени журі в складі: директора закладу Ушакової М.В., методиста Івченко І.В., музичного керівника Потурвай О.В. визначили переможців.

В номінації Творчий конкурс «Сам собі - рятівник»

- Навчальний макет на тему: «Пожежна безпека та попередження надзвичайних ситуацій» «Кицькин дім»

(виконали роботу: Семенюк Віолета Олександрівна, вихователь: Ковальчук Оксана Ігорівна, група № 9 «Зайченята») отримав Гран-прі.

- Мультимедійний посібник «Пожежа - лихо для всіх» (виконала роботу вихователь логопедичної групи №10 «Соняшки» Дьяченко С.А.) отримав Гран-прі.

- Виріб з прикладного матеріалу «Сірники – дітям не іграшка» (виконали роботу Борисенко Тимофій та Борисенко Яна Вікторівна (матуся) гр..№8 «Лисички) отримав Гран-прі.

Виріб з прикладного матеріалу «Квітка Безпеки» (виконали Школовий Станіслав та Школова Олена Володимирівна (матуся) отримав І місце.

Виріб з прикладного матеріалу «Пожежний щит» (виконав роботу Якімов Ілля, Якімова Катерина Миколаївна (матуся) отримав І місце.

Всі учасники нагороджені Грамотами.

Роботи, які отримали Гран-прі на відбірковому етапі Конкурсу в дитсадку, були відправлені на конкурс до відділу освіти ДМР.

За результатами конкурсу дві наші роботи отримали Гран-прі і рекомендовані членами журі до участі у обласному етапі Конкурсу:

- Мультимедійний посібник «Пожежа-лихо для всіх» (виконала роботу вихователь логопедичної групи №10 «Соняшки» Дьяченко С.А.) отримав Гран-прі;

- Виріб з прикладного матеріалу «Сірники – дітям не іграшка» (виконали роботу Борисенко Тимофій та Борисенко Яна Вікторівна (матуся) гр..№8 «Лисички) отримав Гран-прі.

Вітаємо наших переможців і чекаємо на результати обласного Конкурсу.Понеділок, 13 Грудня 2021 13:34 | Переглядів: 12

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків