Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Досягнення дiтей

Перемога «Теремка» №7 на Міжрегіональному та Всеукраїнському фестивалях

Четвертий рік поспіль у Запорізькій області проходить Міжрегіональний Фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва, формування риторичної особистості, що має стабільний комунікативний потенціал; виховання підростаючого покоління засобами мистецтва художнього слова.

На відбірковому конкурсі у дитсадку №7 «Теремок» Гран-прі отримала вихованка старшої групи №8 «Їжачки» Ломейко Марія з чудовим виступом «Я-щаслива дитина» (керівник: вчитель-логопед Фірсова О.В.), яка 24 лютого прийняла участь у наступному районному етапі в м. Василівка на базі дошкільного закладу №5 «Сонечко», де отримала Диплом за I призове місце. Паралельно з фестивалем ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» проходив II Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Зіркова Зима», на який було представлено виступ Ломейко Марії «Я – щаслива дитина». Емоції переповнювали всіх, коли дізналися про гарні результати. Марійка отримала за гарний виступ Диплом I ступеню та Кубок, керівнику Фірсовій О.В. вручили Подяку за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію театрального мистецтва та високий професіоналізм.

25 лютого на виробничій нараді колектив дошкільного закладу №7 «Теремок» щиро вітав переможців і дякував сім’ї Ломейко Катерини за гарне виховання дитини.П'ятниця, 26 Лютого 2021 16:04 | Переглядів: 47

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків