Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Досягнення ДНЗ

Нагородження до Дня міста

15 липня мешканці Дніпрорудного відзначили День міста. Це свято стало безпосередньо святом і для нашого дошкільного закладу № 7 «Теремок».

Так, з нагоди 56-річниці Дня міста та за вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток міста оголошено Подяку міського голови вихователю-методисту Івченко Ірині Володимирівні.

Щиро вітаємо її. Бажаємо успіхів у подальшій праці, творчих злетів, наснаги та оптимізму!

До святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Бажання прийняти участь у Конкурсі до Дня міста виникло у колективу ДНЗ зразу після його оголошення. Залучилися всі підрозділи закладу: вихователі, вузькі спеціалісти, двірники, працівники пральні, завгосп, тесля, батьки. Працювали дружньо, завзято, злагоджено. Виготовили та оновили сюжетні ландшафтні композиції, незвичайні персонажі (для дизайну використовувалися рослинність, каміння, дерев’яні рейки, пеньки, пластик, покришки (шини) і т.д.); дорожні знаки та обладнання для автомістечка; встановили таблички з назвами дерев та кущів, які ростуть на території закладу; пофарбували обладнання на майданчиках, стадіоні (прикрасили прапорцями); створили українське подвір’я для знайомства дітей з історією та звичаями українського села.

За результатами Конкурсу в номінації «Найкращий благоустрій території, прилеглої до підприємства, установи, організації», КДНЗ №7 «Теремок» посів I місце. (Загальна кількість балів – 250). За зайняте перше місце садок нагороджено мотокосою.

Територія садочку сяє, милує око вихованців та їх батьків, кожна клумба, кожний куточок приваблює своєю унікальністю та неповторністю, дизайнерським оформленням.

Щира подяка всім працівникам і батькам вихованців за плідну працю, допомогу в благоустрої та озелененні території ДНЗ.

Нехай квітує наш садочок
Серед садочків міста
Щоб в ньому з року в рік
Лунав щасливий сміх дитинства!Вівторок, 13 Листопада 2018 15:31 | Переглядів: 288

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків