Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Досягнення ДНЗ

Перемога «Теремка» №7 у міському Конкурсі з благоустрою та озеленення

14 липня мешканці Дніпрорудного відзначили День міста. Це свято стало безпосередньо святом і для нашого дошкільного закладу № 7 «Теремок».

До святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Бажання прийняти участь у Конкурсі до Дня міста виникло у колективу ДНЗ зразу після його оголошення. Залучилися всі підрозділи закладу: вихователі, вузькі спеціалісти, двірники, працівники пральні, завгосп, тесля, батьки. Працювали дружньо, завзято, злагоджено. Виготовили та оновили сюжетні ландшафтні композиції, незвичайні персонажі пофарбували обладнання на майданчиках, стадіоні (прикрасили прапорцями);

Родзинкою на території закладу стали створені: музей просто неба «Українське подвір’я» та еколого-природничий осередок “Екологічна галявина».

Першочерговою метою і приводом до створення музею «Українське подвір’я» стало бажання педагогів познайомити маленьких українців із облаштуванням сільського подвір’я, традиціями та звичаями українського села, привити їм любов і повагу до праці селян, почуття патріотизму.
Фонд музею складає 73 музейних експоната. Однак на цьому числі їх кількість не закінчується, оскільки пошуки і створення нових експонатів музею тривають. Еколого-природничий осередок “Екологічна галявина» створено для проведення занять з ознайомлення з природним довкіллям з дітьми середнього та старшого дошкільного віку. На галявині передбачено пошуково-дослідницьку діяльність дошкільнят в метеорологічній станції (визначення погодних умов, часу за сонячним годинником, напрям вітру за компасом, температури повітря на сонці та в тіні, об’єму опадів); розміщені екологічні знаки (правила поведінки в природі), гуртожиток для птахів та комах, будиночки їжака, білки, павука, мурашник. Створений осередок надасть педагогам можливість створити для малят яскраву картинку, поєднуючи нові й вже давно отримані знання в єдине ціле, створивши цілісний багатоплановий образ природи.

Так, за результатами Конкурсу в номінації «Найкращий благоустрій території, прилеглої до підприємства, установи, організації», КДНЗ №7 «Теремок» другий рік поспіль посів I місце. (Загальна кількість балів – 250). За зайняте перше місце садок нагороджено Сертифікатом на придбання поливної системи.

За цікаві ідеї та активну участь у підготовці закладу до участі у міському конкурсі, методиста Івченко Ірину Володимирівну нагороджено Грамотою голови міської ради Коробова Ю.М.. Щиро вітаємо її. Бажаємо успіхів у подальшій праці, творчих злетів, наснаги та оптимізму!

Грамотами голови міської ради нагороджено: за високий професіоналізм, значні досягнення у педагогічній діяльності, упровадження сучасних методів навчання і виховання молоді та з нагоди Дня міста вихователя Колокол Лілію Богданівну; за багаторічну бездоганну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня міста - Солтіс Тетяну Миколаївну – помічника вихователя.

Територія садочку сяє, милує око вихованців та їх батьків, кожна клумба, кожний куточок приваблює своєю унікальністю та неповторністю, дизайнерським оформленням.

Щира подяка всім працівникам і батькам вихованців за плідну працю, допомогу в благоустрої та озелененні території ДНЗ.

Нехай квітує наш садочок
Серед садочків міста
Щоб в ньому з року в рік
Лунав щасливий сміх дитинства!Вівторок, 13 Листопада 2018 17:19 | Переглядів: 339

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків