Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Досягнення ДНЗ

Участь «Теремка» у міському Конкурсі з благоустрою і озеленення та святкуванні Дня міста

19 липня мешканці Дніпрорудного відзначили День міста. Це свято стало безпосередньо святом і для нашого дошкільного закладу № 7 «Теремок».

До святкування Дня міста та Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості виконавчим комітетом Дніпрорудненської міської ради було оголошено та проведено міський Конкурс з благоустрою та озеленення.

Колектив дошкільного закладу №7 «Теремок» прийняв участь у конкурсі. Залучилися всі підрозділи закладу: вихователі, вузькі спеціалісти, двірники, працівники пральні, завгосп, тесля, батьки. Працювали дружньо, завзято, злагоджено. Прибрали гарно територію, пофарбували обладнання на майданчиках, стадіоні, виготовили фотозону «Я люблю Теремок». Територія садочку сяє, милує око вихованців та їх батьків, кожна клумба, кожний куточок приваблює своєю унікальністю та неповторністю, дизайнерським оформленням.

За результатами Конкурсу в номінації «Найкращий благоустрій території, прилеглої до підприємства, установи, організації», КДНЗ №7 «Теремок» посів III місце. За зайняте третє місце садок нагороджено Сертифікатом на суму одна тисяча гривень та вручено головою міської ради Коробовим Ю.М. завідувачу дошкільним закладом Ушаковій М.В..

Щира подяка всім працівникам і батькам вихованців за плідну працю, допомогу в благоустрої та озелененні території ДНЗ.

Нехай квітує наш садочок
Серед садочків міста
Щоб в ньому з року в рік
Лунав щасливий сміх дитинства!

На урочистостях голова міської ради Коробов Ю.М. нагороджував кращих працівників з різних закладів, так за високий професіоналізм, значні досягнення у своїй справі та з нагоди Дня міста Грамотою голови міської ради нагороджено медичну сестру старшу нашого садочку Капаніну С.В..

Дитячий садок №7 «Теремок» представляв на святі два майстер-класи: «Малювання на камінцях» та плетіння браслетів «Фенічки дружби» (провели майстер-класи педагоги Литвин А.О. та Рєзнікова І.В.) , які дуже сподобалися малюкам, бажаючих прийняти участь було дуже багато.

Свято вдалося на славу!Понеділок, 22 Липня 2019 09:13 | Переглядів: 129

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків