Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Досягнення педагогів

«Господиня свого краю» в ЗДО №7 «Теремок»

Одним із заходів щодо поліпшення становища жінок та сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві є проведення Запорізькою обласною державною адміністрацією щорічного обласного конкурсу «Господиня свого краю».

Основною метою конкурсу є підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримка жінок, які плідно працюють у різних сферах господарської, суспільно-політичної, духовного й суспільного життя Запорізької області.

Цьогоріч у конкурсі «Господиня свого краю» взяли участь 148 жінок, які плідно працюють в різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області. За результатами засідання конкурсної комісії переможцями стали 48 жінок у 16 номінаціях.

Приємно відзначити, що перемогу у номінації «Жінка – працівник освіти і науки» здобула вихователь-методист комунального дошкільного навчального закладу №7 «Теремок» комбінованого типу Ірина Володимирівна Івченко, яку за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області було нагороджено Дипломом Лауреату.

Ця перемога – результат багаторічної сумлінної праці талановитого, креативного педагога, який, незважаючи на свої високі досягнення, невпинно рухається вперед, підкорюючи нові професійні вершини.

Ірина Володимирівна Івченко – переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар – 2016» в номінації «Вихователь». В 2016 році узагальнила досвід роботи з екологічного виховання дітей старшого дошкільного віку засобами музейної педагогіки, в районному конкурсі «Методист року» посіла І місце. Є учасником та тренером міжнародного проєкту «Вчимося жити разом». У 2017 році вона стала переможцем районного етапу конкурсу «Джерело батьківських знань», була нагороджена Дипломом Лауреата обласної педагогічної премії - 2017; у 2017 році розробила парціальну програму та методичні рекомендації «Ми роду козацького діти»; з 2017 року і по сьогоднішній день І.В. Івченко - голова місцевого осередку Василівського району Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». Тісно працює з Всеукраїнською федерацією «Спас», Запорізькою обласною координаційною радою з питань козацтва. З 2018 року Учасник Круглого столу «Козацька педагогіка. Проблеми і перспективи розвитку України». У 2019 році стала членом обласної творчої групи з проблеми «Комплексна освітня програма для ЗДО «Світ дитинства»: створення програмно-методичного забезпечення» (розробила методичні рекомендації до освітньої лінії «Дитина у природному довкіллі» для дітей молодшого дошкільного віку), з 2010 року – є викладачем Недільної школи православного Свято-Успенського Храму м. Дніпрорудне.

Як вихователь-методист вона постійно ділиться своїм педагогічним досвідом на сторінках журналів «Дитячий садок» і «Фантазії вихователя». І це ще не повний перелік її досягнень.

Ми вітаємо Ірину Володимирівну з заслуженою перемогою в обласному конкурсі і щиро бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, подальших успіхів на педагогічній ниві!Понеділок, 17 Травня 2021 15:15 | Переглядів: 51

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків