Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Інструктор з фізичного виховання

Пунько Тетяна Станіславівна

 

Освіта: вища

 

Кваліфікація: спеціаліст 

Педагогічний стаж: 2 роки

 

Тільки в русі і через рух дитина розвивається,
впізнаєсвіт у його багатогранності, набуває нових умінь, гартує тіло.

Ян Амос Каменський

 

У закладі створені необхідні умови для здійснення завдань фізичного виховання та забезпечення оптимального рухового режиму дошкільнят: фізкультурний зал, спортивний та ігровий майданчики, фізкультурні осередки.

Вихователі щодня проводять прогулянки, систематично планують заняття з фізкультури 2 рази на тиждень, в інші дні комплекси фізичних вправ, рухливі ігри, вправи спортивного характеру; фізкультурні хвилинки і паузи, динамічні перерви між заняттями. Належна увага приділяється спостереженням, пошуково-дослідницькій діяльності у природі, індивідуальній роботі з дітьми, вихованню трудових навичок та ігровій діяльності в кожній групі.

За організацію фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми відповідає інструктор з фізичного виховання - Пунько Тетяна Станіславівна. Протягом дня вона планує і організовує різноманітні фізкультурно-оздоровчі заходи: заняття з фізичної культури, ранкову гімнастику, спортивні та рухливі ігри й вправи, розваги; визначає завдання і зміст кожного конкретного заняття з урахуванням віку, підготовленості, індивідуальних здібностей і самопочуття дитини.

Готуючись до роботи з дітьми, добирає цікаві сюжетні заняття з фізкультури, ігри-змагання, естафети. Надає необхідну допомогу дітям під час оволодіння навичками в рухливих іграх, гімнастиці тощо. Завжди забезпечує повну безпеку дошкільнят під час фізкультурних занять, розваг, спортивних ігор.

З метою активізації рухової активності дітей і пропаганди фізичної культури у кожній віковій групі систематично проводяться спортивні свята і розваги, Дні здоров’я. Інструктор систематично виявляє та розвиває спортивні та індивідуальні здібності вихованців закладу, консультує батьків. Створює затишну атмосферу доброзичливого ставлення між дорослими і дітьми. Приймає активну участь в організації освітнього процесу, забезпеченні всебічного розвитку дітей, зміцненні психічного здоров’я.

У кабінеті інструктора з фізичного виховання наявна достатня кількість методичних посібників, відповідної літератури, спортінвентарю, атрибутів до рухливих ігор, свят та розваг. Весь матеріал систематизовано, естетично оформлено.

Освітньо - виховна робота з формування здорового способу життя дошкільників проводиться в таких напрямках:

  • рухова активність (фізкультурні заняття (в залі та на прогулянці), рухова ігрова діяльність, фізкультурні свята, розваги, пішохідні переходи, ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні паузи та хвилинки, самостійна рухлива діяльність дітей) згідно вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»;
  • дотримання режиму (провітрювання, вологого прибирання, активної діяльності та відпочинку дітей, харчування, загартування);
  • раціональне харчування, культура вживання їжі;
  • належне володіння культурно - гігієнічними навичками;
  • профілактичні заходи для збереження здоров'я, медичне обслуговування.

 

Важливе місце в забезпечені достатньої активності дошкільнят займають прогулянки, пішохідні переходи, проведення спортивних свят та розваг, днів здоров’я.

 

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків