Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Свято Стрітення у ЗДО №7 «Теремок»

15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає".

І саме в цей день в ЗДО №7 «Теремок» в середній гр.№6 «Метелики» під керівництвом музичного керівника Клаус І.Г. пройшло свято зустрічі Зими з Весною. Ведуча свята Агафонова Є.М. (вихователь групи) розповіла про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі Данічкіна Т.В. та Саніна Я.О. які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами . Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Пригадали в дитсадку ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Старша група №8 «Лисички» з вихователем Рєзніковою І.В. виготовляли власноруч смаколики у вигляді жайворонків, а кухарі закладу їх спекли. Батьки старшої групи №7 «Ведмежата» самі спекли та пригостили своїх діток запашними смаколиками «жайворонками» .

Свято Стрітення подарувало дошкільнятам гарний настрій, задоволення, позитивні емоціїСереда, 16 Лютого 2022 17:01 | Переглядів: 34

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків