Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

В «Теремку» №7 пройшла чергова виробнича нарада

25 лютого в дошкільному закладі №7 «Теремок» пройшла чергова виробнича нарада.

На виробничій нараді розглядалися наступні питання:

1. Санітарний стан у групах та приміщеннях дошкільного закладу щодо забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів

(Капаніна С.В., медична сестра старша)

2. Аналіз стану захворюваності та відвідування дітей за 2020 рік (Капаніна С.В., медична сестра старша)

3. Аналіз харчування за 2020р. Виконання норм харчування. (Кишко Ю.О., дієтсестра)

4. Дотримання працівниками закладу правил пожежної безпеки. (Інформація, Клименко В.І., відповідальна за пожежну безпеку В КЗДО)

5. Психологічний клімат у колективі закладу.

(Хижняк Ю.А., практичний психолог)

Розпочалася виробнича нарада урочисто, з нагоди чудової події у дошкільному закладі - привітання вихованки групи №8 «Їжачки» Ломейко Марії та вчителя-логопеда Фірсової О.В. з перемогою зразу у двох фестивалях-конкурсах: районному етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», де посіла І місце і отримала Диплом, та у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Зіркова Зима», де посіла І місце і отримала Диплом Лауреата І ступеню та Кубок. Нагороджено Подякою і вчителя–логопеда Фірсову О.В. за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію театрального мистецтва та високий професіоналізм. Усім дружнім колективом подякували і батькам Марійки за гарне виховання підростаючого покоління, своєї донечки.

Медична сестра старша Капаніна С.В. інформувала присутніх про результати перевірки, про задовільний санітарний стан у групах та приміщеннях закладу, про створені максимально безпечні умови для вихованців та працівників щодо забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів. Зробила аналіз стану захворюваності та відвідування дітей за 2020 рік . Дієтсестра Кишко Ю.О. зробила аналіз харчування за 2020р. Виконання норм харчування.

Клименко В.І., відповідальна за пожежну безпеку в дошкільному закладі, провела черговий інструктаж з використання вогнегасника та про дотримання працівниками закладу правил пожежної безпеки.

Практичний психолог Хижняк Ю.А. провела з присутніми позитивну гру «Хто зверху», направлена на формування позитивного психологічного клімату у колективі.

Всі питання поставленні на порядок денний вирішено.Вівторок, 02 Березня 2021 11:42 | Переглядів: 90

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків