Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Групові батьківські збори в дитсадку №7 «Теремок»

Робота з батьками – ключова складова партнерських відносин між учасниками освітнього процесу. А одна із форм партнерської та просвітницької роботи з батьками вихованців є проведення батьківських зборів .

В вересні 2020 року в дитсадку №7 «Теремок» в кожній віковій групі проводяться групові батьківські збори (з причин роботи в період адаптивного карантину батьківські збори проводили на майданчиках). Педагоги ретельно готуються до зустрічі зі своїми партнерами - батьками вихованців, продумують та підбирають цікаві форми проведення зборів, аби створити емоційно-позитивний настрій на спільну роботу, атмосферу взаємної довіри між батьками та вихователями.

Медична сестра старша Капаніна С.В. у всіх вікових групах знайомить батьків із специфікою прийому та перебування малят в дошкільному закладі враховуючи епідеміологічну ситуацію з метою запобігання поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19). Практичний психолог Хижняк Ю.А. через проведені цікаві вправи з батьками покує важливі нюанси життя дитини дошкільного віку, знайомить з психологічним портретом дошкільнят різних вікових категорій (відповідно віковій групі), надає рекомендації як подолати психологічні бар’єри всіх учасників освітнього процесу. Педагоги знайомлять батьків із особливостями перебування дітей в закладі дошкільної освіти, з організацією освітньої роботи з дошкільниками в новому навчальному році.

На батьківські збори у вікові групи завітали педагоги майбутніх першокласників та адміністрація Спеціалізованої школи I-III ступенів "Талант". Презентували та запросили дітей від 3 до 6 років до нового формату дитячого дозвіллля та навчання на базі школи по суботам: "Талановита дитина", де буде запропонований ранній рзвиток, арт-студія, підготовка до школи, нейрогімнастика, пісочна терапія, англійська мова, логопедичні заняття, психологічний супровід.

Батьківські збори проходять плідно та змістовно.

Шановні батьки, дякуємо вам за співпрацю та допомогу!Четвер, 23 Вересня 2021 15:24 | Переглядів: 69

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків