Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

«Від ІЗО-діяльності до творчості» в ЗДО №7 «Теремок»

Навіщо дитині малювати? Хіба не можна повноцінно жити зараз і потім без малювання? Звичайно можна. Але як багато втратить людина в своєму розвитку, пройшовши повз цієї діяльності! Як багато можливостей для розвитку , якими наділила його природа, не буде реалізована.

Образотворча діяльність - одна з найцікавіших для дітей дошкільного віку.

Кожна дитина по своїй природі - творець.

Займаючись образотворчою діяльністю, діти мають можливість висловити свої враження, своє розуміння навколишнього життя і емоційне ставлення до неї в художній творчості: малюванні, ліпленні, аплікації. Образотворча діяльність дошкільнят як вид художньої діяльності повинна носити емоційний, творчий характер.

Педагоги дошкільного закладу №7 «Теремок» створюють для цього всі умови: вони перш за все забезпечують емоційне, образне сприйняття дійсності, формують естетичні почуття і уявлення, розвивають образне мислення та уяву, вчать дітей способам створення зображень, засобів їх виразного виконання.

Процес навчання в садочку спрямований на розвиток дитячої образотворчої творчості, творче відображення вражень від навколишнього світу, творів літератури і мистецтва.

Пробуджують емоційну чуйність до естетичної сторони навколишньої дійсності.

У продуктивних видах діяльності (малюванні, ліпленні, конструюванні) допомагають дошкільнятам формувати і реалізовувати свою власну мету, що відповідає їх особистим інтересам і відображає їх емоційні враження.П'ятниця, 17 Грудня 2021 15:46 | Переглядів: 39

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків