Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Оголошення

Шановні батьки!

Добрий день, шановні батьки!

Дошкільний заклад готується до відкриття і прийому дітей. МОЗ затвердило перелік «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25).

Згідно постанови для забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя на території закладу, виникла потреба у вирішенні низки проблемних питань. Вирішуємо таким чином:

За кошти міського бюджету планується придбати:

- безконтактний термометр для проведення температурного скринінгу;

- засоби для дезінфекції приміщень;

- засоби гігієни;

- антисептики для обробки рук;

- засоби індивідуального захисту (маски, гумові рукавиці).

До вас, шановні батьки, звертаємося з великим проханням по можливості забезпечити свою дитину: паперовими рушниками та рідким милом.

Просимо вас сьогодні повідомити своїх вихователів про те, хто планує привести дітей в дошкільний заклад (орієнтовно з 09.06.2020 року), окрім дітей груп раннього віку, та повідомити, хто потребує чергової групи (виключно для двох працюючих батьків до 18.30 год.).

Доводимо до вашого відома, що обов’язковими умовами для відвідування дошкільного закладу є:

- наявність довідки про стан здоров’я дитини та соскоб; діти із симптомами респіраторних захворювань (кашель, нежить) прийматися не будуть;

- з метою обмеження кількості дітей в групі для забезпечення максимально можливого фізичного дистанціювання (згідно постанови та згідно санітарним нормам в літній оздоровчий період) перевага буде надаватися дітям, батьки яких обидва працюють.

Ми вас запевняємо, що всі працівники дошкільного закладу будуть обов’язково дотримуватись санітарних вимог, що визначені в рекомендаціях МОЗ.

Ми дуже сподіваємось на те, що всі заходи, які ми передбачили, забезпечать здоров’я вашим дітям та працівникам дошкільного закладу і унеможливлять випадки захворювання на COVID-19. Безумовно, з вас відповідальність не знімається. Ми дуже вас просимо бути відповідальними і повідомляти правдиву інформацію про свій стан здоров’я і здоров’я ваших дітей, а також по можливості відмовитися від відвідування вашими дітьми дошкільного закладу (т.я. карантин в країні ще триває).

Вівторок, 26 Травня 2020 13:19 | Переглядів: 366

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків