Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Пріоритетні напрями освітньої діяльности ЗДО

Завдання на 2021-2022 навчальний рік та літній оздоровчий період

1. Забезпечити розбудову системи вивчення стану фахової діяльності педагогічних працівників, як складової забезпечення якості дошкільної освіти (критерії та індикатори самооцінювання стану освітнього середовища закладу дошкільної освіти).

2. Продовжити роботу щодо гармонійного розвитку всебічно освідченої соціально активної особистості, орієнтованої на сталий розвиток, шляхом формування моральних принципів та норм, що забезпечують готовність до соціально-відповідальної поведінки.

3. Удосконалити роботу щодо забезпечення організації освітнього процесу на принципах наступності та перспективності дошкільної і початкової освіти шляхом реалізації діяльнісного підходу через введення в освітній процес різних видів дитячої діяльності.

 

Завдання на 2020-2021 навчальний рік та літній оздоровчий період

1. Розпочати роботу щодо гармонійного розвитку всебічно освідченої соціально активної особистості, орієнтованої на сталий розвиток, шляхом формування моральних принципів та норм, що забезпечують готовність до соціально-відповідальної поведінки.

2.  Удосконалити роботу щодо забезпечення організації освітнього процесу на принципах наступності та перспективності дошкільнят і початкової освіти шляхом реалізації діяльнісного підходу через введення в освітній процес різних видів дитячої діяльності.

 

Завдання на 2019-2020 навчальний рік та літній оздоровчий період

1. Розпочати роботу щодо формування ціннісних орієнтацій, як чиннику моральності дошкільників шляхом створення соціокультурного розвивального середовища;

2. Продовжити роботу щодо забезпечення організації освітнього процесу на принципах наступності та перспективності дошкільнят і початкової освіти шляхом реалізації діяльнісного підходу через введення в освітній процес різних видів дитячої діяльності;

3. Удосконалювати роботу щодо усвідомлення дошкільниками норм і правил здорового способу життя шляхом формування здоров’язбережувальної компетентності.

 

Завдання на 2018 – 2019 навчальний рік та літній оздоровчий період.

1. Формувати творчий підхід педагогів до підбору інноваційних форм, методів та прийомів роботи для реадізації освітньої лінії «Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі»БКДО.

2. Систематизувати роботу щодо патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку шляхом впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини».

3. Удосконалювати роботу щодо усвідомлення дошкільниками норм і правил здорового способу життя шляхом формування здоров’язбережувальної компетентності.

 

Завдання на 2017 – 2018 навчальний рік та літній оздоровчий період.

1. Розпочати роботу щодо набуття дитиною різних видів компетенцій згідно вимог освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компоненту дошкільної освіти шляхом удосконалення педагогічних умов для розвитку сенсорного сприйняття дитини

2. Продовжити роботу щодо патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку засобами української етнопедагогіки.

3. Продовжити роботи щодо збереження і зміцнення фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я шляхом розбудови здоров’язбережувального освітнього простору.

 

Завдання на 2016 – 2017 навчальний рік та літній оздоровчий період.

Поглибити роботу щодо формування національної свідомості дітей дошкільного віку засобами інтегрованої освітньої діяльності.
Продовжити роботу щодо набуття дитиною різних видів компетенцій згідно вимог освітньої лінії «Мовлення дитини» Базового компоненту дошкільної освіти шляхом удосконалення педагогічних умов для комунікативно – мовленнєвої діяльності.
Поглибити роботу щодо пошуку та апробації здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій, як ефективного засобу формування здорового способу життя.

                   …

П'ятниця, 11 Вересня 2020 11:00 | Переглядів: 122

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків