Офіційний сайт КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Психолог ДНЗ

Практичний психолог - Хижняк Юлія Анатоліївна


 

 Педагогічний стаж - 20 років

Ціль моєї діяльності

1. Здійснення психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу (на різних етапах розвитку) на основі цілей і пріоритетних напрямків діяльності установи.

2. Основна функція психолога в дошкільному закладі - створення умов для охорони фізичного і психічного здоров'я дітей, турбота про їх емоційне благополуччя, розвиток здібностей кожної дитини.

Діяльність педагога-психолога йде за наступними напрямками:

Психологічна діагностика;

Корекційно-розвиваюча робота;

Психологічна освіта і психологічна профілактика.

 

Психологічне консультування.

У нашому дитячому садку ведеться цілеспрямована робота по збереженню і зміцненню психологічного і фізичного здоров'я дітей. Важлива роль у цій роботі відводиться організації харчування і загартування дітей, створення психологічної комфортності для дошкільнят. Таким чином, в дитячому саду практичний психолог присутній в першу чергу для того, щоб усіма сторонами «дотримувалися інтереси дитини». Його праця, як правило, не є очевидним батькам, але малюкові він, повірте, необхідний. Адже практичний психолог в дитячому саду - це перш за все знаюча і глибоко розуміюча людина дитину, що розбирається не тільки в загальних закономірностях і в вікових особливостях психічного розвитку дітей, але також і в індивідуальних варіаціях цих особливостей.

Оголошення

Логопедична служба

Якщо вашому малюку необхідна допомога у тому, щоб розмовляти красиво і чітко, вірно будувати слова та речення, збагатити словниковий запас – ми запрошуємо вас до логопедичних груп КДНЗ №7 «Теремок» - «Зайченята» та «Соняшки».

Вчителі-логопеди пропонують Вам широкий спектр логопедичних послуг для дітей 5-го та 6-го року життя з різними порушеннями мовлення, а саме:

Консультація та діагностика ( логопедичне обстеження)

Постановка звуків

Корекція звуковимови

Заняття з розвитку мовлення

Логопедичний массаж

Дізнайтесь про рівень розвитку мовлення вашої дитини – запишіться на безкоштовну консультацію до логопеда!
Запис по тел. 097-780-4689, 097-194-6077

Детальніше

Консультації для батьків